Spółdzielnia Mieszkaniowa w Lubartowie


Wydrukuj tę stronę

Roboty budowlane

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie ogłasza przetarg na wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji wraz z remontem balkonów i robotami towarzyszącymi budynku mieszkalnego wielorodzinnego zlokalizowanego przy ul. 3-go Maja 24 w Lubartowie będącego w zasobach SM Lubartów.

mar 14, 2018

 Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie ogłasza przetarg na. przebudowę dróg wewnętrznych wraz z miejscami postojowymi w osiedlach Garbarskie i Szopena  w Lubartowie 

mar 2, 2018

  

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie ogłasza przetarg na budowę telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej na osiedlach Szaniawskiego i Szopena w Lubartowie. 

lut 23, 2018

 Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie ogłasza przetarg na wykonanie robót budowlanych w zakresie termomodernizacji wraz z remontem balkonów i robotami towarzyszącymi budynków mieszkalnych wielorodzinnych zlokalizowanych przy ul.: Ks. J. Popiełuszki 4, Ks. J. Popiełuszki 6,  Ks. J. Popiełuszki 8 i 3-go Maja 24 w Lubartowie będących w zasobach SM Lubartów

 
lut 16, 2018

  

Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie ogłasza przetarg na budowę telekomunikacyjnej kanalizacji kablowej na osiedlach Szaniawskiego i Szopena w Lubartowie. Przebudowę dróg wewnętrznych wraz z miejscami postojowymi w osiedlach Garbarskie i Szopena  w Lubartowie. 

lut 7, 2018

 

 Zarząd Spółdzielni Mieszkaniowej w Lubartowie ogłasza przetarg na przebudowę dróg wewnętrznych poprzez ich dostosowanie do wymagań przeciwpożarowych wraz z budową parkingów, ciągów pieszych w osiedlach: Garbarskie, Szopena, Cmentarna  w Lubartowie. 

lut 1, 2018

Strona 1 z 3  >   >>
strony internetowe lublin